Tomáš Klus překlusal Karla Gotta

Pokud si vzpomínáte, v našem květnovém čísle (tehdy ještě na stránkách naší školy) jsme vás přenesli do Masarykova divadla v Jičíně na koncert Tomáše Kluse. V samotném závěru tehdy stálo: “Není divu, že tento talentovaný umělec získal cenu Anděl, nejen za zpěváka roku, ale i za nejprodávanější desku roku, v anketě Týtý objev roku a 2.místo v kategorii zpěvák roku (hned za Karlem Gottem). Třeba se příští rok proklusá i před samotného mistra.” Není tomu ani půl roku, a Tomáš je zlatým Českým Slavíkem.

Pokud jste v sobotu od osmi hodin koukali na přímý přenos vyhlašování těchto cen, neuniklo vám, jak byl sám velice překvapen. Na své facebookové stránky napsal: “Tohle vám nezapomenu!”. Nahradí šestadvacetiletý, upřímný muzikant se srdcem na správném místě, každoročního vítěze této ankety? Nezbývá nic jiného, než počkat, co nám přinese příští ročník.

Tato událost nebyla jediným překvapením večera. Na projev Daniela Landy se s vámi podíváme příště.
Autor: Veronika Kracíková
Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura se štítky a jeho autorem je verca. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář